April 2024
Maandag 15 april
18:30 – 20:30

Training C-meisjes Sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
18:30 – 20:20

Training A/B meisjes sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
19:00 – 20:30

Training A/B jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
19:00 – 20:30

Training C-jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
Woensdag 17 april
13:30 – 15:00

Toplijn training C-jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
15:00 – 16:30

Toplijn A/B jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
Zaterdag 20 april
08:30 – 11:15

Training C-meisjes Papendal Multihal

Papendal Multihal
08:45 – 11:30

Training A/B meisjes Multihal Papendal

Papendal Multihal
09:00 – 11:00

Training C-jongens sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongerd
09:00 – 10:30

Training D-jeugd sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongers
10:00 – 11:00

Workshop mentale training B-meiden

Papendal Multihal
10:15 – 13:00

Training A/B jongens Multihal Papendal

Papendal Multihal
11:30 – 13:00

Workshop mentale training A/B jongens

Papendal Multihal
Maandag 22 april
18:30 – 20:30

Training C-meisjes Sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
18:30 – 20:20

Training A/B meisjes sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
19:00 – 20:30

Training A/B jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
19:00 – 20:30

Training C-jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
Woensdag 24 april
13:30 – 15:00

Toplijn training C-jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
15:00 – 16:30

Toplijn A/B jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
Zaterdag 27 april

Koningsdag geen training

Maandag 29 april

Vakantie

Mei 2024
Woensdag 1 mei

Vakantie

Zaterdag 4 mei
08:30 – 11:15

Training C-meisjes Papendal Multihal

Papendal Multihal
08:45 – 11:30

Training A/B meisjes Multihal Papendal

Papendal Multihal
09:00 – 11:00

Training C-jongens sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongerd
09:00 – 10:30

Training D-jeugd sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongers
10:15 – 13:00

Training A/B jongens Multihal Papendal

Papendal Multihal
Maandag 6 mei
18:30 – 20:30

Training C-meisjes Sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
18:30 – 20:20

Training A/B meisjes sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
19:00 – 20:30

Training A/B jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
19:00 – 20:30

Training C-jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
Woensdag 8 mei
13:30 – 15:00

Toplijn training C-jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
15:00 – 16:30

Toplijn A/B jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
Vrijdag 10 mei

Eurosportring toernooi Valkenhuizen Toplijn U19 meiden

t/m 11-05-2024

Eurosportring toernooi Valkenhuizen Toplijn U17 meiden

t/m 11-05-2024

Eurosportring toernooi Valkenhuizen Toplijn A/B jongens

t/m 11-05-2024
Zaterdag 11 mei
08:30 – 11:15

Training C-meisjes Papendal Multihal

Papendal Multihal
08:45 – 11:30

Training A/B meisjes Multihal Papendal

Papendal Multihal
09:00 – 11:00

Training C-jongens sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongerd
09:00 – 10:30

Training D-jeugd sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongers
10:15 – 13:00

Training A/B jongens Multihal Papendal

Papendal Multihal
Maandag 13 mei
18:30 – 20:30

Training C-meisjes Sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
18:30 – 20:20

Training A/B meisjes sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
19:00 – 20:30

Training A/B jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
19:00 – 20:30

Training C-jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
Woensdag 15 mei
13:30 – 15:00

Toplijn training C-jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
15:00 – 16:30

Training A/B jeugd Toplijn Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
Maandag 20 mei
18:30 – 20:30

Training C-meisjes Sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
18:30 – 20:20

Training A/B meisjes sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
19:00 – 20:30

Training A/B jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
19:00 – 20:30

Training C-jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
Woensdag 22 mei
13:30 – 15:00

Toplijn training C-jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
15:00 – 16:30

Toplijn A/B jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
Zaterdag 25 mei
08:30 – 11:15

Training C-meisjes Papendal Multihal

Papendal Multihal
08:45 – 11:30

Training A/B meisjes Multihal Papendal

Papendal Multihal
09:00 – 11:00

Training C-jongens sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongerd
09:00 – 10:30

Training D-jeugd sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongers
10:00 – 11:30

Workshop mentale training B-meiden

10:15 – 13:00

Training A/B jongens Multihal Papendal

Papendal Multihal
11:30 – 13:00

Workshop mentale training A/B jongens

Papendal Multihal
Maandag 27 mei
18:30 – 20:30

Training C-meisjes Sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
18:30 – 20:20

Training A/B meisjes sporthal de Panoven Giesbeek

Sporthal de Panoven
19:00 – 20:30

Training A/B jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
19:00 – 20:30

Training C-jongens de Dumpel Velp

Sporthal de Dumpel
Woensdag 29 mei
13:30 – 15:00

Toplijn training C-jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
15:00 – 16:30

Toplijn A/B jeugd Rijkerswoerd

Sporthal Rijkerswoerd
Juni 2024
Zaterdag 1 juni
08:30 – 11:15

Training C-meisjes Papendal Multihal

Papendal Multihal
08:45 – 11:30

Training A/B meisjes Multihal Papendal

Papendal Multihal
09:00 – 11:00

Training C-jongens sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongerd
09:00 – 10:30

Training D-jeugd sporthal de Bongerd Wageningen

Sportcentrum de Bongers
10:15 – 13:00

Training A/B jongens Multihal Papendal

Papendal Multihal
Zaterdag 8 juni
08:00 – 20:00

Toernooi Raalte Handbalschool Salland Toplijn C-meiden

08:00 – 20:00

Toernooi Raalte Handbalschool Salland Toplijn B meiden

08:00 – 20:00

Toernooi Raalte Handbalschool Salland gemengd D-jeugd